Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 maja. Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
28/01/2023 - 16:55

Na gwałt wycofują to ze sklepów. Co znaleźli w tym przysmaku ze słoika

To woła o pomstę do nieba? To, co można znaleźć na sklepowych półkach może wyprawić człowieka na tamten świat. Był smalec ze skwarkami i… kawałkami drutu, bulion w proszku z kawałkami szkła, teraz jest „ciało obce” w buraczkach.

Zakupy jak z sennego koszmaru

Coraz dłuższa robi się lista produktów na sklepowych półkach, których zjedzenie w najlepszym razie może się skończyć szpitalem. W tym zestawie o zawał mogą przyprawić w bulion i cytrynówka z kawałkami szkła.  Tym razem służby sanitarne  biją na alarm w sprawie sałatki w słoiku. Jaką „wkładkę” znaleźli  tym razem?

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany przez producenta o wycofaniu partii sałatki z buraczków i papryki ze względu na „stwierdzenie obecności ciała obcego w produkcie" – podano w komunikacie. Co trafiło do słoika? Szczegóły nie zostały podane. Jest natomiast ostrzeżenie, żeby sałatki nie jeść.

czytaj też Do sklepów trafił zatruty przysmak. Jeśli to kupiliście, nie jedzcie tego!  

Partia sałatki wycofana z rynku

Decyzja dotyczy sałatki z buraczków i papryki Victus á 470 g, z numerem partii 23.08.2023/A. Data minimalnej trwałości to 23.08.2023. Producentem sałatki jest Victus Mielczarek i Kowalska Sp.j.

GIS podał, że firma poinformowała swoich odbiorców o konieczności natychmiastowego wstrzymania sprzedaży oraz zabezpieczenia produktów w magazynach i sklepach.

czytaj też To jakiś koszmar! Znowu wycofali ze sprzedaży popularny lek. Macie to w domu?

Państwowa Inspekcja Sanitarna prowadzi w tej sprawie postępowanie wyjaśniające. ([email protected]) fot. pixaby, GIS

.


Dziękujemy za przesłanie błędu