Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
25/12/2023 - 15:30

Co się stało? Straże pożarne i policja przed centrum handlowym Europa w Nowym Sączu

W samo południe przy ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu zaroiło się od strażaków i policjantów. Z budynku, w którym znajduje się centrum handlowe Europa wydobywał się dym.

Była godzina trzynasta, jak w centrum handlowym Europa, które znajduje się przy ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu doszło do bardzo niepokojącego zdarzenia. Z kanałów wentylacyjnych na zewnątrz zaczął wydobywać się dym. Pracownicy ochrony, którzy pilnowali budynku, natychmiast wezwali pomoc. 

Już po chwili na miejsce dotarły liczne straże pożarne. Przyjechała również policja. Strażacy szybko przystąpili do działania.

- W restauracji, która w dniu dzisiejszym jest nieczynna, było duże zadymienie. Jak się okazało, do restauracji było dobudowane stoisko, w którym sprzedawano choinki. Do instalacji elektrycznej, która tam się znajdowała, były podłączone różne urządzenia i od tego pojawiło się zadymienie - powiedział nam oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. 

Strażacy szybko uporali się z tym zdarzeniem i obyło się bez większych strat. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu