Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
13/03/2018 - 13:55

Co Kordian zrobi z Piotrem Krzywdzińskim z „Ciupagi”?

Obaj kochają góralską muzykę, choć każdy w innym stylu. Czy to możliwe, że król disco polo z Żeleźnikowej i lider kapeli „Ciupaga” połączą siły i będą występować jako duet?

Czy to może być prawda? Powód do takich spekulacji dało pojawienie się obydwu artystów na Facebooku. Zaśpiewali razem razem "Górole, górole, góralsko muzyka cały świat uobeńdzies ni mos takij  nika” i pięknie im to wyszło na dwa głosy. Czy teraz połączą siły? Będą występować razem?

Czytaj też Tłumy waliły na kolejowy dworzec, bo... Kapela Ciupaga nagrywała teledysk [ZDJĘCIA]

Choć duet okazała się udany, to jednak był tylko okazjonalnym popisem w studio Sądeczanina. Obu artystów łączy co prawda miłość do góralskiej muzyki, ale każdy z nich zamierza pozostać przy własnym stylu muzykowania. Siły zamierzają połączyć  w największym  muzycznym konkursie w regionie, Sądeckie Młode Talenty. Razem zasiądą w jury przedsięwzięcia, które w ubiegłym roku przyciągnęło rekordową liczącą 160 osób grupę uczestników.

Czytaj też Na disco polo Kordian dorobił się czerwonego ferrari?

Ja wystąpić w konkursie?  Przeczytajcie o tym w artykule  Sądeckie Młode Talenty: otwieramy Wam drzwi do sukcesu! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

[email protected] fot. Jm
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu