Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
14/12/2019 - 09:55

Chełmiec: znowu kraksa na skrzyżowaniu przed urzędem gminy! Ile jeszcze?

Pechowy piątek trzynastego był wczoraj, to jednak sobota rozpoczęła się niezbyt pomyślnie dla kierowców, którzy dzisiaj rano uczestniczyli w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Papieskiej i Limanowskiej w Chełmcu. Obaj prowadzący zostali zabrani do szpitala na badania.

Wypadek wydarzył się, około godz. 5.30 na skrzyżowaniu pod Urzędem Gminy w Chełmcu, na którym panuje zawsze bardzo duży ruch samochodów. Jest to miejsce, gdzie, niestety bardzo często dochodzi do wypadków i kolizji.

Dzisiaj we wczesnych godzinach rannych zderzyły się tam dwa samochody osobowe marki Audi A4 i Ford Focus. Z pomocą na miejsce wypadku pospieszyli sądeccy strażacy, przyjechało pogotowie ratunkowe.

Kiedy służby ratownicze dotarły na miejsce zdarzenia Audi znajdowało się na środku skrzyżowania, ford natomiast uderzył w słup sygnalizacji świetlnej.

Czytaj także: To już przesada! „Święta krowa” zastawiła przejazd na parkingu przed przychodnią

Kierowcy wyszli z aut o własnych siłach. Jeden z nich był ranny. Ratownicy medyczni przebadali ich na miejscu zdarzenia, a potem zostali zabrali do szpitala na badania.

Policjanci ustalali przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

[email protected], fot. IM., PSP w Nowym Sączu.Dziękujemy za przesłanie błędu