Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
29/11/2021 - 15:40

Chełmiec: jutro zamkną powiatówkę w Ubiadzie. Sprawdź nieprzejezdny odcinek

Już jutro, czyli 30 listopada drogowcy z ramienia Powiatowego Zarządu Dróg będą kontynuować prace popowodziowe na drodze Wielgłowy – Ubiad w gminie Chełmiec. Sprawdźcie szczegóły.

Chełmiec: jutro zamkną powiatówkę w Ubiadzie. Sprawdź nieprzejezdny odcinek

- Chodzi dokładnie od odcinek w miejscowości Ubiad od nowego mostu do skrzyżowania z drogą gminną prowadzącą do stadionu – precyzuje dyrektor PZD Adam Czerwiński.

Zobacz też: Na co Chełmiec znów dołożył pieniądze powiatowi? Mega sprawa dla mieszkańców

Jaki jest przewidywany zakres pracy? Stabilizacja. – Nawierzchnia była już sfrezowana i naprawione zostało odwodnienie. Teraz to wszystko trzeba ustabilizować żeby potem móc położyć podbudowę a potem położyć nawierzchnię jezdni – tłumaczy dyrektor zastrzegając, że kolejne roboty będą prowadzone już w następnych terminach uwarunkowanych warunkami pogodowymi.

Ale już jutro, czyli 30 listopada wspominany przez dyrektora odcinek będzie zamknięty a tym samym nieprzejezdny w godzinach od 8 do 16. Zamknięty odcinek można objechać drogami gminnymi. (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info - Starostwo Powiatowe)Dziękujemy za przesłanie błędu