Chełmiec: idzie nowe? Radni upublicznili swoje numery telefonów. Zobacz spis
Poniżej publikujemy wspomniane dane z uwzględnieniem podziału na trzy okręgi wyborcze.
Okręg nr 1 - sołectwa: Biczyce Dolne, Biczyce Górne, Chełmiec, Mała Wieś, Niskowa, Świniarsko, Trzetrzewina
Jakub Ledniowski – nr tel.: 884 795 719
Jarosław Łatka – nr tel.: 504 080 498
Jan Mróz – nr tel.: 18 443 05 25 lub 694 933 683
Anna Stepaniak – nr tel.: 662 500 101
Wiesław Szołdrowski - nr tel.: 668 280 166
Przewodniczący rady pełni dyżur w Urzędzie Gminy Chełmiec pok. nr 13 w każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 13:00 – 15:00
Andrzej Tyrkiel – nr tel.: 508 731 743
Władysław Wnęk – nr tel.; 18 443 18 53 lub 692 806 920
Sylwester Zaryczny – nr tel.: 18 443 08 94 lub 517 485 342
Zobacz też: Chełmiec: ile będzie zarabiał wójt i kto zasiada w komisjach rady?
Okręg nr 2 - sołectwa: Chomranice, Krasne Potockie, Klęczany, Marcinkowice, Rdziostów, Wola Marcinkowska
Elżbieta Horowska – nr tel.: 608 464 544
Rafał Kasieczka – nr tel.: 607 062 380
Stanisław Kuzak - nr tel.: 519 169 363
Tadeusz Lis – nr tel.: 18 443 30 31 lub 888 515 713
Okręg nr 3 – sołectwa: Boguszowa, Dąbrowa, Januszowa, Kunów, Kurów, Klimkówka, Naściszowa, Librantowa, Piątkowa, Paszyn, Ubiad, Wielopole, Wielogłowy, Wola Kurowska
Paweł Basta - nr tel.: 607 184 615
Jan Bieniek – nr tel.: 18 441 79 36
Tomasz Fałowski-Wańczyk – nr tel.: 606 471 362
Iwona Kantor – nr tel.: 608 174 020
Józef Konar – nr tel.: 795 420 666
Aleksandra Opalska – nr tel.: 18 443 21 45 lub 608 777 600
Marek Poręba - nr tel.: 18 440 98 15 lub 664 939 949
Wiceprzewodniczący rady pełni dyżur w Urzędzie Gminy Chełmiec pok. nr 13 w każdy drugi poniedziałek miesiąca w godz. 13:00 – 15:00
Eugeniusz Rosiek – nr tel.: 504 357 908
Wojciech Skrzypiec – nr tel.: 662 588 294 – okręg nr 3
Wiceprzewodniczący rady pełni dyżur w Urzędzie Gminy Chełmiec pok. nr 13 w każdy trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 13:00 – 15:00
ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info / UG w Chełmcu