Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
04/07/2020 - 11:15

Cała prawda o parkowaniu w centrum Nowego Sącza: dramatycznie brakuje miejsc

Ulica Długosza, ścisłe centrum Nowego Sącza. Krajobraz po burzy nie kłamie - w mieście nadal jest dramat związany z miejscami do parkowania. Pora najwyższa się zdecydować - albo błotniste klepiska, które nijak nie przystają do oczekiwanej w tej lokalizacji estetyki, albo beton bądź kraty ażurowe, tam gdzie i tak wszyscy parkują. Co Wy na to?

Cała prawda o parkowaniu w centrum Nowego Sącza. Ręce opadają

Do niedawna podobne widoki ulewne deszcze serwowały nam m.in. przy ul. Lwowskiej. Ale już jakiś czas temu miasto rozwiązało problem radykalnie – zamiast siać po raz kolejny trawę, wysypano w takich miejscach kamienie robiąc mini skwerki z prawdziwego zdarzenia. Jednak wzdłuż remontowanej nie tak dawno i niemałym kosztem ulicy Długosza nadal po deszczach miejsca, które powinny się zielenić wyglądają jak grzęzawiska. Więcej słów opisu nie trzeba – zdjęcia załączone do tej publikacji mówią same za siebie.

Zobacz też: Wojsko mostu zastępczego na Kamienicy nie postawi! A stary nadal zamknięty…


I teraz – używając kolokwializmu – krótka piłka – albo uparcie (i bardzo naiwnie) będziemy czekać aż zrobią się z tego trawniki albo trzeba położyć kostkę betonową lub ażurowe płyty. Zieleni będzie mniej, ale za to będzie tu w końcu estetycznie. Czekamy na Wasze komentarze.

ES e.stachura@sadeczann.info Fot.: ES

Nowy Sącz: cała prawda o parkowaniu w centrum
Ulica Długosza, ścisłe centrum Nowego Sącza. Krajobraz po burzy nie kłamie - w mieście nadal jest dramat związany z miejscami do parkowania. Pora najwyższa się zdecydować - albo błotniste klepiska, które nijak nie przystają do oczekiwanej w tej lokalizacji estetyki, albo beton bądź kraty ażurowe, tam gdzie i tak wszyscy parkują.


Dziękujemy za przesłanie błędu