Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
19/02/2023 - 19:10

To był wyjątkowy bal! Tak bawili się na swojej studniówce maturzyści z Nowego Sącza [ZDJĘCIA]

To był wyjątkowy bal, którego nigdy nie zapomną uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. Zabawa trwała do białego rana. Wszyscy świetnie się bawili. Zresztą, zobaczcie sami!

Bal studniówkowy to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Jest organizowany po latach wspólnej nauki, tuż przed zbliżającym się egzaminem maturalnym. Jest to czas, w którym maturzyści choć na chwilę mogą oderwać się od nauki i zapomnieć o egzaminach. Na studniówce liczy się tylko dobra zabawa.

Zobacz też Tak imprezowali na swojej studniówce maturzyści z Nowego Sącza. To był niezwykły bal [ZDJĘCIA]

Pamiętnym momentem każdej studniówki jest polonez. To właśnie tym tradycyjnym tańcem uczniowie rozpoczynają bal. Potem jest czas na wspomnienia i podziękowania dyrekcji szkoły i nauczycielom, którzy towarzyszyli uczniom przez lata nauki.

Z pewnością na długo zapamiętają swoją studniówkę uczniowie klasy 4a II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu, której wychowawczynią jest Justyna Gieracka. Bal studniówkowy odbył się w sobotę (18 lutego) w Domu Weselnym Kaprys w Chełmcu. Wszyscy świetnie się bawili. Zobaczcie sami! ([email protected] fot. II LO)

Tak bawili się na swojej studniówce uczniowie klasy 4a II LO im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu
To był wyjątkowy bal, którego nigdy nie zapomną uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. Zabawa trwała do białego rana. Wszyscy świetnie się bawili. Zresztą, zobaczcie sami!Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu