Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
07/04/2013 - 09:48

BMW „owinęło” się wokół latarni. Trzy osoby trafiły do szpitala

Dzisiaj rano (7 kwietnia) samochód osobowy marki BMW uderzył w latarnię przy ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu. Auto „owinęło” się wokół niej. Jeden z podróżujących w nim mężczyzn wypadł z pojazdu. By wydobyć z auta dwóch pozostałych poszkodowanych strażacy musieli odciąć dach samochodu. Pogotowie ratunkowe zabrało wszystkich trzech do szpitala.
Dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu został powiadomiony o zdarzeniu na ul. Tarnowskiej kilkanaście minut po godz. 7. Strażacy dotarli tam błyskawicznie. Przyjechały trzy karetki pogotowia ratunkowego i policja.
- Po dotarciu strażaków na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki BMW uderzył w latarnie przy ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu – mówi dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu. - Auto, którym podróżowało trzech mężczyzn, „owinęło” się wokół latarni. Jeden z nich wypadł z auta.
By dotrzeć do dwóch pozostałych, w tym jednego nieprzytomnego, znajdujących się w pojeździe, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Ratownicy odcięli dach w BMW i wydobyli z niego poszkodowanych. Strażacy udzielili całej trójce pierwszej pomocy, a potem przekazali ich załogom karetek pogotowia ratunkowego.
 

(MIGA)
Fot. arch. PSP w Nowym Sączu.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)