Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
31/03/2024 - 16:30

Bezpłatna mammografia w Piwnicznej-Zdroju! Nie przegapcie tego badania!

Bardzo ważna informacja dla mieszkanek Piwnicznej-Zdroju. Już 16 kwietnia będzie można tutaj wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Na jakich zasadach?

Bezpłatna mammografia w Piwnicznej-Zdroju! Nie przegapcie tego badania!

Regularnie wykonywana mammografia już niejednej kobiecie uratowała zdrowie i życie. Do tych badań chyba już żadnej pani przekonywać nie trzeba. I będzie do ich zrobienia okazja już niebawem. I to nieodpłatnie. 

Już 16 kwietnia, we wtorek, badania mammograficzne finansowane z programów profilaktycznych Narodowego Funduszu Zdrowia będą przeprowadzane przy ul. Krynickiej 2, zaraz obok hali sportowej. Projekt decydowany jest dla kobiet w wieku 45-47 lat, które nie miały przeprowadzanych takich badań w ciągu dwóch ostatnich lat.

By skorzystać z badania należy się jak najszybciej zarejestrować pod numerami 61 222 37 00 lub 583 257 602 lub za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem www.mammo-med.pl ([email protected] Fot.: UMiG w Piwnicznej-Zdroju i archiwum sądeczanin.info) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu