Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 27 listopada. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
18/09/2020 - 11:05

Będą remontować drogę w Mystkowie. Wybierzcie objazd

Ponad dwadzieścia dróg gminnych Kamionki Wielkiej przechodzi właśnie remontową metamorfozę. Jednak inwestycje opiewające w sumie na około pół miliona złotych wiążą się z utrudnieniami dla kierowców. W najbliższych dniach drogowcy zamkną drogę w Mystkowie.

W Kamionce Wielkiej zamkną kolejną drogę. Wybierzcie objazd

Szczegóły dotyczące remontów i finansowania inwestycji oraz pełną listę wszystkich dróg objętych remontem podaliśmy w publikacji Takiej ofensywy drogowej tu jeszcze nie było. 22 drogi przechodzą lifting

Dziś kierowcy muszą nastawić się na utrudnienia w obrębie drogi „Okrągłe – Krzyżówka” w Mystkowie. Zmotoryzowani muszą mieć baczenie na przemieszczające się tędy pojazdy budowlane, które mogą zajmować różne pasy jezdni w obu kierunkach. Sedno? Trzeba zdjąć nogę z gazu, bo może się zrobić niebezpiecznie.

Natomiast już w przyszłym tygodniu trakt ten będzie czasowo całkowicie wyłączany z ruchu. Potrwa to aż dwa dni - od 21 do 22 września. Przy czym i w poniedziałek, i we wtorek drogowcy pracować tu będą w godzinach od 7 do 17. W innych porach nitka będzie już przejezdna.

Władze gminy apelują do kierowców, by zawczasu nastawili się na objazdy innymi lokalnymi szlakami. ([email protected], fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu