Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
20/08/2022 - 12:25

Będą objazdy w Cieniawie. Zobacz kiedy i którędy

Już 22 sierpnia, czyli w najbliższy poniedziałek drogowcy działający z ramienia Powiatowego Zarządu Dróg zabierają się za remont części drogi w Cieniawie w gminie Grybów.

Będą objazdy w Cieniawie. Zobacz kiedy i którędy

Zobacz też: Uwaga! Rozkopią Aleje Piłsudskiego. Sprawdź organizację ruchu

Droga powiatowa będzie zamknięta na odcinku od tutejszej szkoły podstawowej aż do skrzyżowania z drogą krajową nr 28.

W godzinach od 7 do 17 trzeba będzie tym samym korzystać z objazdu drogami powiatowymi nr 1581 K Piątkowa - Mystków i nr 1573 K Nowy Sącz - Cieniawa oraz drogami gminnymi.

Drogowcy zastrzegają jednocześnie, że w przypadku złych warunków atmosferycznych w podanym terminie, roboty zostaną przesunięte na kolejne dni.

Zobacz też: Mosty, chodniki, nawierzchnia! Idzie największa inwestycja drogowa tej kadencji

A my przypomnimy, że wspominany remont to część znacznie większej inwestycji. Jak zapowiadał już w lutym na łamach portalu Sądeczanin.info zastępca dyrektora PZD Wojciech Błażusiak: - Właśnie otrzymaliśmy informację o dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg kolejnego remontu. Tym razem chodzi o drogę Nowy Sącz – Cieniawa na odcinku od Kunowa przez Mszalnicę, Mystków, aż do Cieniawy. Inwestycja ma kosztować blisko 12 milionów złotych, ale dzięki niej powstanie nowa nawierzchnia na długości prawie 9 kilometrów. ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu