Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 3 października. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
04/06/2023 - 10:20

Baw się dobrze, wygrywaj i pomagaj - festyn charytatywny w Gródku już o godz. 14

Tu trzeba być. W Gródku nad Dunajcem w niedzielę 4 czerwca wielki, charytatywny, rodzinny festyn. Dobra zabawa gwarantowana, mnóstwo nagród już czeka, a wszystko dla szczytnego celu - pomocy trzem chorym chłopcom, którą organizuje cała szkolna społeczność.

- Ten festyn organizuje cała społeczność naszej szkoły - mówi Bożena Hałucha, nauczycielka Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem i koordynatorka akcji. - Dodatkowo rodzice stworzyli jeszcze komitet społeczny, by zebrać jak najwięcej pieniędzy na leczenie dzieci, które uczęszczają do naszej szkoły. Wiktor jest chory na białaczkę limfatyczną, natomiast dwaj bracia, Jaś i Kajetan to chłopcy, którzy urodzili się z bardzo poważną chorobą serca i są leczeni odkąd przyszli na świat.

Wiadomo, co to oznacza - wyjazdy, pobyty w szpitalu, wydatki... Chore dziecko to chora cała rodzina, stąd wszyscy w Gródku starają się ich wspomóc, by choć od strony finansowej byli w miarę bezpieczni. Przyda się każda złotówka.

- Spotykamy się 4 czerwca na nowym parkingu przy GOK-u w Gródku nad Dunajcem od godziny 14 do 21, w programie mnóstwo animacji dla dzieci, dużo będzie się działo na scenie, będą aukcje i sprzedaż cegiełek, a każda ma szansę na wygraną i to taką, z wysokiej półki - zapowiada Bożena Hałucha. - Przy okazji bardzo dziękuję wszystkim sponsorom i darczyńcom, ludziom wielkiego serca, którzy tak bardzo się zaangażowali w przygotowania. Zapraszamy wszystkich, przyjeżdżajcie z dziećmi, dobrze się bawmy i myślmy o naszych chorych chłopcach. (tk) Fot. organizatorzy

Chorzy chłopcy z Gródka nad DunajcemDziękujemy za przesłanie błędu