Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
12/03/2019 - 16:00

Auto uderzyło w autobus. Ranną kobietę zabrał śmigłowiec: wypadek w Biesnej

Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Jedna osoba jest ciężko ranna. Na miejsce wypadku został wezwany śmigłowiec LPR. Droga była całkowicie zablokowana.

Dzisiaj kilka minut po godzinie 15 w powiecie gorlickim doszło do dramatycznego wypadku. W miejscowości Biesna samochód osobowy marki Suzuki zderzył się z autobusem. Na czas akcji ratunkowej droga wojewódzka numer 977 była całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Jak udało nam się dowiedzieć, kobieta która podróżowała samochodem jest w bardzo ciężkim stanie. Po wypadku była zakleszczona w aucie. Strażacy musieli rozcinać pojazd. Jej stan był na tyle poważny, że ratownicy wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował ją do szpitala w Krakowie.


Autobusem podróżowało osiem osób i kierowca. Trzech pasażerów skarżyło się na ból, dlatego z lekkimi obrażeniami ciała trafili do gorlickiego szpitala. Na tę chwilę nie wiadomo, jak doszło do tego wypadku. Przyczyny i okoliczności wyjaśniają policjanci.

RG [email protected], Fot. OSP SiedliskaDziękujemy za przesłanie błędu