Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
21/01/2018 - 08:05

Ale odlot dziewczyno! Wiktoria z Korzennej podbiła serca jurorów w The Voice of Kids. Publiczność oszalała

Swoim śpiewem porwała wszystkich natychmiast. Tak brawurowo wykonała rock and rolla, że jurorzy po prostu się o nią bili. - Uniwersalna, plastyczna, fantastyczna - zachwycali się Tomson i Baron z grupy Afromental.

- Jak ona sobie coś wymyśli, to musi to zrobić już zaraz, natychmiast - mówiła tuż przed wyjściem na scenę Danuta Tracz, mama utalentowanej piętnastolatki z Korzennej.

- Mama zawsze mi powtarza, że trzeba śpiewać jak najlepiej i dać z siebie wszystko - podkreślała Wiktoria, która od zawsze chciała wystąpić w telewizyjnym talent show.

Czytaj też Wiktoria Tracz: narodziny gwiazdy z Korzennej. Uczy się śpiewu tam, gdzie słynna Adele, ma teledysk TVP

Marzenie się spełniło. Dała z siebie wszystko i wygrała casting do The Voice of Kids. Jak huragan przeszła przez pierwszy etap programu. Zaśpiewała „Rock and rolling love” utwór grupy Afromental, której liderzy,Tomasz Lach i Aleksander Milwiw-Baron, zasiadają w jury. Muzycy byli zachwyceni.

- Jeszcze fajniej to śpiewa niż my -  mówili Tomson i Baron. To oni jako pierwsi odwrócili swoje fotele, co jest dowodem na uznanie dla występującego w programie młodego wokalisty.  

Swoich zachwytów nie kryła też Edyta Górniak. - Ale odlot, dziewczyno! Masz talent, masz wokal. Jesteś niesamowita! Masz taki ogień, temperament, wokal, ale też i skalę. Wzięłaś te góry jak żyleta- entuzjazmowała się piosenkarka po występie Wiktorii.

Kolejny juror programu, Dawid Kwiatkowski, po prostu zasłuchał się na całego.

Brawurowo wykonany rock and roll to nie są muzyczne klimaty Wiktorii Tracz, która jak dotąd sięgała po zupełnie inny repertuar, co sama szczerze przyznała zaraz po zakończeniu swojego wokalnego popisu na scenie.

- Powinnaś to zmienić, bo to są twoje klimaty - mówił Tomasz Lach - Jesteś uniwersalna, plastyczna i fantastyczna.

- Macie mega power chłopaki - komplementowała Tomsona i Barona Wiktoria. I Choć Górniak i Kwiatkowski bardzo chcieli szlifować jej talent, nastolatka wybrała na swoich trenerów muzyków zespołu Afromental.

Czytaj też Jej kariera mknie jak torpeda. Wiktoria Tracz z Korzennej w telewizyjnym talent show

Piętnastolatce z Korzennej kibicowali w kuluarach nie tylko rodzice i mała siostrzyczka. Był też Krzysztof Dzikowski, satyryk, literat i autor tekstów piosenek dla takich gwiazd jak Maryla Rodowicz, Stan Borys czy Czerwone Gitary.

To właśnie Dzikowski odkrył talent Wiktorii Tracz podczas Festiwalu Młodych Gwiazd w Szczecinie. Wkrótce potem rozpoczęła się współpraca Dzikowskiego z Wiktorią. Napisał dla niej piosenkę, „Zimowy bal” do muzyki Marka Kisielińskiego. Debiutancki teledysk został zaprezentowany w Telekspresie.

Muzyczna kariera piętnastoletniej Wiktorii Tracz z Korzennej nabiera rozpędu. Nastolatka kręci teledyski i kształci swoje wokalne umiejętności w The Brit School w Londynie, której absolwentką jest słynna Adele i Amy Winehouse i  Katie Melua. 

Wiktoria jest zdolna i utalentowana, ale w kolejnych odcinkach The Voice of Poland nasza nastoletnia gwiazda z Korzennej będzie musiała się zmierzyć z bardzo silną konkurencją, niezwykle utalentowaną dziesięcioletnią Swietłaną i Tomkiem Gregorczykiem, który ma wielkie szanse na to, żeby zostać polskim Justinem Bieberem. 

 Pierwsza edycja The Voice Kids szturmem podbiła serca widzów TVP2 i stała się absolutnym hitem ostatnich tygodni. Pierwsze odcinki programu obejrzało ponad dwa miliony osób. Poziom wokalny uczestników okazał się tak wysoki, że wizytujący na planie holenderscy właściciele formatu "The Voice Kids" pozwolili trenerom polskiej edycji na przyjęcie większej liczby osób do swoich drużyn.

The Voice Kids to mutacja popularnego na całym świecie formatu muzycznego The Voice, który w Polsce doczekał się już ośmiu edycji.

[email protected]. fot Facebook, print screen  TVP2 The Voice of KidsDziękujemy za przesłanie błędu