Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
26/03/2020 - 20:50

Akcja "Sądeczanina" rośnie w siłę. Przekazaliśmy personelowi kolejne posiłki

Nasza akcja "Ufunduj posiłek dla personelu medycznego w Nowym Sączu" rozkręciła się na dobre. Dzisiaj przekazaliśmy kolejne posiłki personelowi Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego oraz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Dzięki wam kupiliśmy dzisiaj dwadzieścia pysznych obiadów dla personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu. Dzięki uprzejmości właścicieli sądeckiej restauracji "Kuchnia Babci Heleny" zapłaciliśmy za posiłki jedynie 200 złotych. Obiad trafił do pielęgniarek, ratowników medycznych, salowych i lekarzy w podziękowaniu za ich ciężką pracę.

Zobacz też #pomagajzsądeczaninem Ufunduj posiłek dla personelu medycznego w Nowym Sączu

Pyszny posiłek trafił również do ratowników medycznych z Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego. Pizzeria Luka z Korzennej, która postanowiła przyłączyć się do naszej akcji, ufundowała i przekazała pyszne pizze. Bardzo dziękujemy!

Do tej pory na założonej przez nas zrzutce udało się uzbierać aż 7781 złotych, ale ta kwota z każdym dniem rośnie. Z tych pieniędzy kupujemy obiady dla personelu medycznego, który jest na pierwszej linii walki z koronawirusem. Zamawiając posiłki wspieramy również lokalne restauracje, pizzerie i punkty gastronomiczne, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu