Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
09/03/2019 - 14:05

Agresywny pacjent awanturował się w szpitalu. Musieli interweniować policjanci

Miniona noc była bardzo ciężka dla personelu sądeckiego szpitala. Agresywny pacjent, który trafił do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, awanturował się. Personel szpitala musiał wielokrotnie wzywać policję.

W nocy z piątku na sobotę (8/9 marca) w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Nowym Sączu doszło do niecodziennego zdarzenia. Poinformowała o nim na swoim Facebooku mieszkanka Jazowska. Według niej w szpitalu na dyżurze przyjmował „pijany i naćpany lekarz”.

- Jestem na SOR lekarz pijany i chyba naćpany. Podziwiam lekarkę i pielęgniarki które płakały przez niego i dalej potrafią pracować i ratować pacjentów. W asyście ochrony i policji poszedł niegrzecznie na oddział psychiatryczny – napisała na Facebooku.

Jej wypowiedź wywołała fale komentarzy na forach internetowych. Jak się okazało, to nie lekarz, ale zwykły pacjent był przyczyną całego zamieszania. Rzeczniczka szpitala Agnieszka Zelek poinformowała, że mężczyzna nie jest lekarzem i nie obsługiwał pacjentów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Jak się okazało, pacjent sprawiał problemy personelowi nie tylko w nocy, ale także i w dzień, dlatego wielokrotnie musieli interweniować policjanci.

RG [email protected] Fot. arch. Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020