Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Mówi się, że Nowy Sącz jest pełen pięknych kobiet.  Cala armia urodziwych dziewczyn próbowała swoich sił w wyborach w wyborach Miss Polski, gdzie sukces można przekuć na karierę modelki.  Są jednak i takie, które swoje wdzięki pokazują na Instagramie, który także może stać się drogą do kariery.
Mówi się, że Nowy Sącz jest pełen pięknych kobiet. Cala armia urodziwych dziewczyn próbowała swoich sił w wyborach w wyborach Miss Polski, gdzie sukces można przekuć na karierę modelki. Są jednak i takie, które swoje wdzięki pokazują na Instagramie, który także może stać się drogą do kariery.
24/01/2021
OSP Korzenna walczy z wójtem o remizę. Ze spotkania nici. Będzie proces
Między władzami gminy a jednostką OSP Korzenna wybuchł konflikt. Strażacy nie zgadzają się z tym, że dokonana przed laty darowizna, na mocy której stali się współwłaścicielem remizy, jest nieważna. Jutro w tej sprawie miało odbyć się spotkanie, jednak strażacy zrezygnowali z obecności. W dodatku otrzymali już pozew.
24/01/2021
Takiego buntu jeszcze nie było. Full ludzi w restauracji i długa kolejka
W środku nie było wolnych stolików, a przed wejściem ustawiła się długa kolejka klientów. Tak w sobotni wieczór wyglądała zakopiańska restauracja „Góraleczka”. To na co nie odważył się sądecki klub muzyczny, który wycofał się z organizacji zapowiadanej imprezy, zrobił przedsiębiorca z Podhala. Mimo zakazu lokal otworzył. Ludzie też mają dość. Krupówki żyją na całego.
24/01/2021
table-wiadomosci