Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
29/02/2020 - 16:15

2.Sądeckie Targi Książki: tłumy odwiedzających. Zapraszamy do stoiska Sądeczanin

W Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju trwają 2. Sądeckie Targi Książki. Największa impreza czytelnicza na Sądecczyźnie cieszy się ogromną popularnością. Od rana przez pijalnię przewinęły się tysiące odwiedzających, w tym także rzesze ludzi kochających książki, lubiących czytać.

Dopisali wystawcy i ludzie pióra. Dzisiaj podczas krynickich targów do dyspozycji odwiedzających jest ponad stoisk, na których ofertę wydawniczą prezentują wystawcy z całej Polski.

Wielu z nich przywiozło unikatowe publikacje o Sądecczyźnie, z czytelnikami spotykają się autorzy.

- Jest to jedyne miejsce, gdzie można spotkać tyle tytułów i tylu autorów – mówi Małgorzata Sitek, koordynator 2. Sądeckich Targów Książki. – Jest to największa dzisiaj na Sądecczyźnie księgarnia. Są książki religijne, beletrystyka, książki historyczne, wydawnictwa o Sądecczyźnie, Łemkowszczyźnie. Za nami i przed nami jeszcze ciekawe spotkania autorskie.

Zapraszamy do stoiska Sądeczanina, w którym można będzie kupić bardzo poszukiwaną publikację „Powrót na Sądecczyznę” autorstwa Antoniego Kroha, „Elementarz Historyczny Sądeczanina” – publikacja zespołu sądeckich historyków: Jakuba Bulzaka, Łukasza Połomskiego, Sylwestra Rękasa, Sławomira Wróblewskiego, a także najnowszy numer miesięcznika Sądeczanin.

Serdecznie zapraszamy do stoiska portalu Sądeczanin i miesięcznika Sądeczanin.

[email protected], fot. RG.Dziękujemy za przesłanie błędu