Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
10/04/2017 - 10:15

29 osób i jeden etat: w czyje ręce trafi BIP Urzędu Miasta?

Aż 29 osób zgłosiło się do pracy na stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta w Nowym Sączu w Wydziale Organizacyjnym. Co się cieszy takim wzięciem? Magistrat od lat uchodzi za hojnego pracodawcę.

Na stronie Urzędu Miasta opublikowano dziś informację, ile osób zgłosiło się do konkursu na stanowisko urzędnicze w Wydziale Organizacyjnym Urzędzie Miasta. Okazuje się, że kandydatów jest aż 29. Dla porównania na stanowisko do Wydziału Ochrony Środowiska chciało trafić jedynie siedem osób. Być może różnica wynika z faktu, że w tym drugim wydziale trzeba mieć o wiele bardziej wyspecjalizowane wykształcenie.

Zobacz też: Gdzie są „ciepłe posadki” do wzięcia? Wysyp etatów w budżetówce

Co będzie robił szczęśliwiec wyłoniony spośród 29 chętnych? Będzie koordynował i redagował Biuletyn Informacji Publicznej, czyli BIP, na którym umieszczane są wszystkie dokumenty/decyzje/rozstrzygnięcia związane z inwestycjami i prawem miejscowym Nowego Sącza. Dodatkowo na nowym pracowniku spocznie koordynacja współpracy z Urzędem Wojewódzkim, który na BIP UM w Nowym Sączu też umieszcza sporo informacji.

Urząd Miasta w Nowym Sączu od lat uchodzi za hojnego pracodawcę. Od około 2012 roku średnia pensja w magistracie to ok. 3 tys. 650 brutto. Płacą tu lepiej niż w sektorze prywatnym.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info Dziękujemy za przesłanie błędu