Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
25/01/2021 - 20:15

29. Finał WOŚP w Krynicy. Gdzie w niedzielę spotkasz wolontariuszy?

W niedzielę 31 stycznia, Orkiestra 29. Finału WOŚP zagra na terenie Gminy Krynica. Hasło tegorocznej kwesty brzmi „Finał z głową”, a zebrane środki po raz drugi zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla oddziałów laryngologii.

"Finał z głową" , takie jest hasło przewodnie zbiórki 29. WOŚP. Tym razem organizatorzy skupią się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. WOŚP zakupi specjalistyczne urządzenia, niezbędne w nowoczesnej chirurgii laryngologicznej, będące wyposażeniem laryngologicznych sal operacyjnych.

- Już po raz 19. gramy z Orkiestrą WOŚP. W tym roku, niestety z powodu pandemii kwestujemy online. Wspieraj WOŚP bez wychodzenia z domu dzięki eSkarbonce.- informuje Agata Król-Mirek, dyrektor Branżowej Szkoły I Stopnia, w której od wielu lat znajduje się sztab WOŚP. 

- Masz tę moc. Możesz przyczynić się do tego, że podczas 29.finału WOŚP w Krynicy padnie kolejny rekord. Już dziś możesz dorzucić się do eSkarbonki WOŚP w Krynicy-Zdroju. Starsi wolontariusze będą kwestować na ulicach miasta.

Wolontariusze, działający w Szkolnym Kole Wolontariatu będą kwestować na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy również na terenie Tylicza, w godzinach od 8 do 12.30 oraz Muszynki, od godz. 9. 30 do 11.30. Jeśli ktoś chciałby się włączyć do zbiórki to wolontariuszy będzie można spotkać podczas ulicznej kwesty, w okolicy rynku, a także ulic: Konfederatów Barskich, Biskupa Tylickiego, Kopernika, K. Pułaskiego, K. Wielkiego czy Sportowej. 

W tym roku transmisja telewizyjna 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie bardzo wyjątkowa, gdyż potrwa aż 27 godzin! Rozpocznie się w sobotę, 30 stycznia koncertem Piotra Bukartyka i zakończy się dopiero w niedzielę o północy! (MK),fot. materiały 29. WOŚPDziękujemy za przesłanie błędu