Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
08/07/2017 - 08:15

19 i 24-latek nie żyją! Ich auto wypadło z drogi i uderzyło w słup energetyczny

Do tragedii doszło w miejscowości Podobin w gminie Niedźwiedź w powiecie limanowskim 8 lipca, przed pierwszą w nocy. Nie żyją dwie osoby, 19 i 24-latek.

Z ostatniej chwili: Trzy osoby ciężko ranne: matka, ojciec i 6-letnie dziecko. Dramatyczny wypadek na Piłsudskiego w Nowym Sączu [Zdjęcia]

Obaj zginęli na miejscu Ich 19-letnia koleżanka jest w szpitalu.

Zobacz też: „Piąteczek”, ale za to bardzo kolizyjny. Siedem aut uszkodzonych

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że opel vivaro, którym podróżowały trzy osoby, jadąc od strony Niedźwiedzia w kierunku Mszany Dolnej, na łuku wypadł z drogi i uderzył w słup energetyczny – mówi mł. asp. Jolanta Mól, rzecznik komendanta KPP w Limanowej.

Mężczyźni zostali zgnieceni przez pojazd, jednego z nich próbowano jeszcze reanimować. Bez skutku. Dziewczyna wydostała się z auta o własnych siłach jeszcze przed przyjazdem ratowników.. 

Zobacz też: 150 dzieciaków trafiło na policję! Co się stało?

Na miejscu pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z zakresu ruchu drogowego pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniać KP w Mszanie Dolnej. W sumie akcja trwała około 5 godzin.

Policja nie podaje informacji, kto prowadził, ani jaki jest obecny stan 19-latki. Nie wiadomo też, czy kierowca był trzeźwy.

ES [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)