Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
04/07/2020 - 13:00

1,4 miliona użytkowników i 11,5 miliona odsłon: czerwiec 2020 w Sądeczanin.info

Nie zwalniamy tempa. W czerwcu 2020 roku serwisy w domenie sadeczanin.info odnotowały 11,5 miliona odsłon. Według danych z Google Analytics odwiedziło nas w czerwcu ponad 1,4 miliona użytkowników.

Największy udział w tym sukcesie miał, oczywiście, serwis informacyjny Sądeczanin.info. Coraz chętniej korzystacie też Państwo z darmowych ogłoszeń na ogloszenia.sadeczanin.info. Anonse są tu zawsze świeże, ponieważ nie trzymamy ich dłużej niż miesiąc. Mimo tak dużej rotacji do przejrzenia jest już ponad tysiąc aktualnych ogłoszeń w osiemnastu działach, m.in. o pracy, nieruchomości, motoryzacyjnych, z obszaru zdrowia i gastronomii. U nas znajdziecie wszystko! A treści miesięcznika "Sądeczanin" i kwartalnika "Sądeczanin HISTORIA" kupicie w e-wydaniach.

Co czyta się najlepiej w największym serwisie informacyjnym tej części Europy? Sprawdźcie sami w naszym TOP 100 Sądeczanin.info. Gospodarka, polityka, wywiady, newsy z dróg i osiedli - tu każdej chwili bije informacyjny puls regionu. Bardzo dziękuję, że zaglądacie do nas Państwo tak często, przysyłacie zdjęcia, informacje, opinie w mailach, komentujecie teksty, a czasem - gdy trzeba - nas poprawiacie. Właśnie tak częsty kontakt, daje nam poczucie, że robimy coś istotnego.

Sądeczanin.info wciąż się zmienia, tak jak zmienia się Sądecczyzna, przyzwyczajenia i upodobania jej mieszkańców. Serdecznie zachęcam do współpracy. Chętnie opublikujemy Państwa uwagi,  informacje, teksty. Można się nami kontaktować na Facebooku, za pomocą ogólnego emaila: [email protected], lub telefonów stacjonarnych, komórkowych i adresów mailowych dziennikarzy Sądeczanin.info. Zachęcam również do nadsyłania na gorąco zdjęć i wideo z wydarzeń, jakich jesteście świadkami z wykorzystaniem naszego Sygnału.

Dziękujemy za tak wspaniały czerwiec! Według danych Google Analytics informacje sadeczanin.info wygenerowały 11,5 miliona odsłon, a odwiedziło nas 1,4 miliona unikalnych użytkowników. Pozostańcie z nami!

Tomasz KowalskiDziękujemy za przesłanie błędu