Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
05/10/2021 - 10:10

11-latek uszkodził kamieniami wozy strażackie? Jest jedynym podejrzanym

Strażacy pojechali gasić pożar na osiedlu romskim w Koszarach koło Limanowej. W „podziękowaniu” zostali obrzuceni kamieniami i innymi przedmiotami, które uszkodziły ich wozy. Jedynym podejrzanym jest 11-letni chłopiec.

Limanowscy policjanci ustalają sprawców, którzy zniszczyli wozy bojowe strażaków z Limanowej i Łososiny Górnej. Jak na razie jedynym podejrzanym jest 11-letni chłopiec. Tak jak już informowaliśmy, do zdarzenia doszło ostatniego dnia września. W godzinach wieczornych strażacy dostali wezwanie do pożaru na osiedlu romskim w miejscowości Koszary.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że ktoś rozpalił ognisko. Strażacy szybko je ugasili, ale w zamian za to, nie spotkali się z wdzięcznością mieszkańców, a wręcz przeciwnie. Zostali obrzuceni kamieniami i innymi przedmiotami, które uszkodziły ich wozy.

- Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Limanowej w trakcie prowadzonych czynności ustalili, iż podejrzanym o zniszczenie mienia - wozów bojowych straży pożarnej uczestniczących w akcji gaśniczej w Koszarach jest 11-letni mieszkaniec gminy Limanowa – powiedziała naszej redakcji asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji.

Jak na razie nie wiadomo, czym kierował się nastolatek i dlaczego obrzucił strażaków i ich wozy kamieniami. Z uwagi na wiek podejrzanego, 11-latkiem zajmie się sąd rodzinny. ([email protected] Fot. OSP Łososina Górna)

Strażacy pojechali gasić pożar na osiedlu romskim. Zostali obrzuceni kamieniami
Strażacy z Limanowej i Łososiny Górnej pojechali gasić pożar na osiedlu romskim w Koszarach. W "podziękowaniu" zostali obrzuceni przez mieszkańców kamieniami i innymi przedmiotami.


Dziękujemy za przesłanie błędu