Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
09/04/2019 - 15:45

Zajrzyj do 2018 roku! Tegoroczne Sądeckie Targi Ogrodnicze będą jeszcze lepsze!

Już w ten weekend odbędą się w Nowym Sączu drugie z kolei Sądeckie Targi Ogrodnicze. I już dziś jesteśmy pewni, że będą jeszcze ciekawsze od zeszłorocznych. Skąd to wiemy?

Zobacz też: Park M partnerem II Sądeckich Targów Ogrodniczych. Skorzystaj z porad lidera

W czasie pierwszej edycji targów pogoda była jak malowanie a lista wystawców długa i wyjątkowo urozmaicona. Na Starej Sandecji można było kupić niemal wszystko: od nasion, sadzonek, przez miody, zacne wina, ozdobne fontanny, serwowane w tylu rodzajach, że można było znaleźć śmiało coś na balkon i do ogrodu. Było rękodzieło – biżuteria, galanteria drewniana – tak ciekawa, że po części śladu nie było już w południe pierwszego dnia targów, cudowne maskotki, aromatyczne przyprawy, naturalne kosmetyki, filtry do wody, świetny sprzęt do ogrodów i na wielkie przestrzenie.

Ale o mocy targów świadczył nie tylko towar, ale życzliwość i wiedza wystawców, którzy znaleźli czas na rozmowę z każdym, kto potrzebował fachowej porady czy po prostu wymienić się doświadczeniami. Były firmy o ugruntowanej już renomie – nasze rodzime i spoza Sądecczyzny, ale były też i te małe, do których wszyscy mamy ciągle ogromny sentyment.

Zobacz też: II Sądeckie Targi Ogrodnicze: chcesz urządzić ogród albo balkon? Musisz tu być!

Przez dwa dni targów przez Starą Sandecję przewinęło się tysiące klientów i absolutnie nikt nie wyszedł z pustymi rękami. I tradycjonaliści i łowcy nowinek. I starsi i młodsi. Stara Sandecja jest doskonale skomunikowana z resztą miasta a dodatkowo dzięki życzliwości MPK dla gości zorganizowano specjalne kursy. I nikt, absolutnie nikt nie musiał się oglądać na to, jak doniesie do domu zakupione skarby.

A teraz wyobraźcie sobie, że zeszłoroczne targi dla wszystkich były swoistego sprawdzianem: czy warto tu się wystawić, czy warto tu przyjść na zakupy. Dziś już nikt nie ma takich wątpliwości dlatego z przekonaniem twierdzimy II Sądeckie Targi Ogrodnicze będą jeszcze atrakcyjniejsze dla tych co stoją przed i za ladą. Zapraszamy!

Targi odbędą się w dniach 13, 14 kwietnia w godzinach od 9. do. 17 na placu Starej Sandecji przy Al. Wolności w Nowym Sączu.

Patronat Honorowy nad II Sądeckimi Targami Ogrodniczymi objęli marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel i starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

ES e.stachura@sadeczanin.info Film: Daniel SzlagDziękujemy za przesłanie błędu