Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
27/10/2017 - 03:10

Z ostatniej chwili: Wielka bójka na Jagiellońskiej. W ruch poszły maczety?

Czwartkowej nocy grupa młodych mężczyzn pobiła się na ulicy Jagiellońskiej w Nowym Sączu. Świadkowie mówią, że w rękach mieli przedmioty przypominające maczety.

W czwartek 26 października około godziny 20, na ulicy Jagiellońskiej w Nowym Sączu doszło do bójki. Już z daleka było słychać wrzask i kłótnię, które zwróciły uwagę przechodzących tamtędy ludzi. Chwilę po tym zdarzeniu przyjechało kilka patroli policyjnych. Z radiowozów wysiedli umundurowani policjanci z psami tropiącymi.

- Policjanci biegali potem po Jagiellońskiej i Wałowej, najwyraźniej kogoś szukali. Udało im się zatrzymać dwóch chłopaków; młodych najwyżej po 25 lat. Nosili dresy i byli krótko ostrzyżeni – mówią świadkowie zdarzenia.

Policjanci skuli zatrzymanych i zaprowadzili do radiowozu. Funkcjonariusze nieśli w ręku przedmioty należące do zatrzymanych mężczyzn, które - zgodnie z relacją świadków - z daleka przypominały maczety.

Co tam się wydarzyło? Więcej informacji znajdziesz tutaj: Zdewastowali bar na ul. Szwedzkiej. Mieli w rękach siekiery i maczety

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu