Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
10/12/2021 - 19:55

Wypadek na zakrętach w Trzycierzu. Zderzyły się dwa samochody [FILM, ZDJĘCIA]

Kierowcy! Noga z gazu. Drogi są bardzo śliskie i nietrudno o nieszczęście. Jak niewiele trzeba, aby doszło do wypadku, przekonali się kierowcy, których samochody zderzyły się na drodze powiatowej między Nowym Sączem a Korzenną.

Było kilka minut po godzinie dziewiętnastej, jak na drodze powiatowej w Trzycierzu doszło do wypadku. Na ostrym zakręcie zderzyły się dwa samochody - osobówka i dostawczak. Jak udało nam się dowiedzieć, autami podróżowali sami kierowcy. 

- Na szczęście nikomu nic się nie stało. Obyło się bez poszkodowanych - powiedział naszej redakcji oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej. 

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego zdarzenia i kto zawinił. Być może do wypadku przyczyniły się trudne warunki na drogach, bo w niektórych miejscach jest naprawdę bardzo ślisko. 

Zobacz też W Tęgoborzy płoną znicze. Mieszkańcy zastanawiaja się, jak doszło do tragedii

Kierowcy, którzy jadą z Nowego Sącza do Korzennej albo w przeciwnym kierunku, muszą liczyć się z utrudnieniami w tym miejscu. ([email protected] Fot. i Film M. Grzyb)Dziękujemy za przesłanie błędu