Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
23/11/2019 - 15:40

Wczoraj szczeniaki trafiły do schroniska a już dziś idą w dobre ręce! [WIDEO]

Celem schroniska dla zwierząt, które powstało w Nowym Sączu jest nie tylko zapewnianie opieki bezdomnym psom i kotom z terenu naszego miasta, ale przede wszystkim działania, by znaleźć tym zwierzakom dom. Dziś możemy śmiało napisać – schronisko działa na 100 procent! Dlaczego?

W nowosądeckim schronisku gościliśmy dziś razem z Kordianem, artystą z Sądecczyzny, który czynnie włączył się do akcji pomocy tej placówce. Więcej w publikacji Góra karmy i licytacja obrazu dla schroniska! Kto pójdzie w ślady Kordiana?

Okazało się, że ta sobota była dla placówki szczęśliwa pod innym względem. Jak opowiada ze wzruszeniem kierownik Joanna Otto wczoraj trafiły tu dwa szczeniaki i ledwo dziś rano opublikowano na Facebooku post o możliwości ich adopcji a już oba psiaki mają zagwarantowane nowe domy. Jak wyglądają pierwsze chwile, gdy dziecko i psiak wiedzą, że sobie nawzajem pisani? Co 8-letnia dziewczynka musiała obiecać mamie, by ta zgodziła się na psiaka? 

Nowi właściciele będą mogli je odebrać w poniedziałek, bo zwierzaki jeszcze są pod baczną kontrolą weterynarza, będą odrobaczone i przejdą pierwsze szczepienia. Dlaczego sądeczanie tak chętnie szukają nowych psich przyjaciół akurat w schronisku i dlaczego to takie ważne? Zobaczcie nasz materiał filmowy.

ES [email protected] Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)