Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
18/03/2023 - 07:00

Wakacyjne wyjazdy sądeczan. To w te miejsca chcą się wybrać w tym roku [WIDEO]

Choć mamy dopiero marzec, to wiele osób oczami wyobraźni próbuje się już przenieść do letnich miesięcy i zaplanować swoje wakacje. Gdzie w tym roku wybierają się sądeczanie? Każdy ma inne pomysły. O szczegółach mówili podczas naszej sondy.

Wakacje mieszkańców Nowego Sącza

Do wakacji coraz bliżej. Choć mamy marzec, to mnóstwo osób myśli już o swoich tegorocznych wyjazdach. Jak wiadomo, zaplanowanie wszystkiego z odpowiednim wyprzedzeniem pozwala często uniknąć pojawiających się na ostatniej prostej problemów.

Niektórzy wybierają wakacje w Polsce, inni preferują wyjazdy zagraniczne, a jeszcze inni najlepiej odpoczywają we własnych podwórkach. Każdy ma swój unikatowy pomysł na spędzenie urlopu. Jakie plany na tegoroczne wakacje mają sądeczanie? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy ulicznej. Odpowiedzi były bardzo różne.

Sądeczanie o swoich planach

- Nigdzie się nie wybieram. Nie jeździłam, nie jeżdżę i nie będę jeździć. Moje wakacje są w domu. Tak dużo pracuje, że mało kiedy w nim jestem. Kiedy mam wolne, to uwielbiam tutaj przebywać – odpowiada napotkana przez nas osoba.

- Jeszcze nic nie planowałem – dodaje kolejny z mieszkańców. – Wakacje spędzę na Mazurach. Wybieram się do mojego rodzinnego miasta, czyli Olsztyna – wyjaśnia mężczyzna.

Niezdecydowani mają zatem jeszcze trochę czasu ma wybór odpowiedniego miejsca. Osoby, których plany są już skonkretyzowane niebawem będą mogły wcielić je w życie. Wszystkie wypowiedzi znajdują się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Rafał Gajewski, montaż: Mateusz Pogwizd)Dziękujemy za przesłanie błędu