Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
11/12/2023 - 10:05

W Nowym Sączu znów płonął dom. Były ogromne utrudnienia na ul. Węgierskiej [ZDJĘCIA]

Strażacy po raz kolejny gasili pożar domu, który zapalił się przy ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu. Przez wiele godzin w tym miejscu były duże utrudnienia. Szybko utworzyły się korki.

Dochodziła godzina dziewiąta, jak przy ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu wybuchł pożar. Jak się okazało, po raz kolejny zapalił się drewniany dom, w którym w niedzielny wieczór strażacy gasili pożar. Z budynku wydobywały się kłęby białego dymu. Na miejscu było pięć zastępów strażackich. 

Zobacz też Pożar w Nowym Sączu. Strażacy walczyli z ogniem, straty są duże [ZDJĘCIA][WIDEO]


Na szczęście w chwili wybuchu pożaru nikogo nie było w środku. Osoba, która mieszkała w budynku, po wczorajszym pożarze noc spędziła u swoich bliskich. 

Na ulicy Węgierskiej były duże utrudnienia w ruchu. Jeden pas jezdni w kierunku Starego Sącza zajmowały wozy strażackie i policyjne. Szybko utworzyły się korki. ([email protected] Fot. i Film R. Gajewski)

Z ostatniej chwili: W Nowym Sączu płonie dom. Ogromne utrudnienia na ul. Węgierskiej [ZDJĘCIA]
Strażacy po raz kolejny gaszą pożar domu, który zapalił się przy ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu. W tym miejscu kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu. Tworzą się korki.


Dziękujemy za przesłanie błędu