Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
18/07/2019 - 17:45

W Jeziorze Rożnowskim znaleźli zwłoki. Czy to ciało zaginionego Krzysztofa S.?

Wygląda na to że, niestety tragicznie, zakończyły się poszukiwania zaginionego Krzysztofa S. Najprawdopodobniej to jego ciało zostało znalezione w Jeziorze Rożnowskim.

Dzisiaj przed godziną 11 strażacy z Nowego Sącza i policjanci wznowili poszukiwania na Jeziorze Rożnowskim. Około godziny 12.30 natknęli się na zwłoki, które zostały znalezione na wysokości Zbyszyc około 2 km od mostu w Kurowie. Na miejscu pracował prokurator oraz funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo - śledczej sądeckiej policji. Czy jest to ciało zaginionego Krzysztofa S. z Pisarzowej? Śledczy twierdzą, że wstępna weryfikacja potwierdza zgodność z rysopisem zaginionego 29-latka, ale jutro prawdopodobnie zostanie przeprowadzona jeszcze identyfikacja przez członków rodziny. 

Zobacz też: Piąty dzień poszukiwań zaginionego Krzysztofa Serafina

Przypomnijmy. 29-letni Krzysztof zaginął pięć dni temu.  Wyszedł z domu nad ranem w sobotę 13 lipca. Zaniepokojona rodzina poprosiła o pomoc policji w poszukiwaniach. Funkcjonariusze bardzo szybko znaleźli samochód, którym podróżował. Auto było zaparkowane na poboczu drogi, między Tęgoborzem a Kurowem, obok mostu.

Tam właśnie pojechali strażacy z Nowego Sącza i pobliskich jednostek OSP, a także policjanci, ratownicy GOPR i WOPR. Kilkadziesiąt osób przez kilka dni szukało zaginionego mężczyzny. Przeszukali zarośla nad Dunajcem i dno rzeki w okolicach mostu, ale nikogo nie znaleźli. Dziś wznowili poszukiwania. Niestety, w Jeziorze Rożnowskim, na wysokości Zbyszyc, znaleźli ciało mężczyzny.

RG [email protected], Fot. RG.

W Jeziorze Rożnowskim znaleziono zwłoki. Czy to jest ciało zaginionego Krzysztofa S.?
Wygląda na to że, niestety tragicznie, zakończyły się poszukiwania zaginionego Krzysztofa S. Najprawdopodobniej to jego ciało zostało znalezione w Jeziorze Rożnowskim.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)