Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
18/02/2018 - 07:15

The Voice Kids: „Karolina z gór dziewczyna” dała z siebie wszystko w bitwie na głosy [WIDEO]

Karolina Szczurowska, nasza nastoletnia gwiazda z Limanowszczyzny, poległa w bitwie na głosy. Zachwyciła Edytę Górniak, Tomsona i Barona z zespołu Afromental, ale kończy swoją przygodę z The Voice Kids. Tym razem to nie ona podbiła serce swojego trenera Dawida Kwiatkowskiego, który spośród trójki nastoletnich gwiazd musiał wybrać tę, świecącą najjaśniej.

- Bardzo się boję, ale to super zabawa. Nigdy nie myślałam, że mnie coś takiego spotka - mówiła tuż przed wejściem na muzyczny ring programu The Voice Kids Karolina Szczurowska, wspierana przez ekipę swoich fanów, którzy na widowni powiewali wielkim transparentem z napisem „Karolina z gór dziewczyna”.

Czytaj też Karolina Szczurowska w The Voice Kids  idzie jak burza [WIDEO]

Na muzycznym ringu nastolatka z Przenoszy w gminie Dobra na Limanowszczyźnie musiała stoczyć bitwę o głosy z dwójką młodszych od siebie rywali, Mileną i Antkiem, w hicie Eltona Johna „I’m Still Standing”.

- To piosenka jak petarda - mówił muzyczny trener grupy Dawid Kwiatkowski, który zdradzał jak wyglądały próby do występu trójki małych artystów.

- Każdy z nich ma parcie na sukces. Kiedy ćwiczyli układ do choreografii, wszyscy chcieli być z przodu sceny.

A potem dali z siebie wszystko. Była walka i ogień na scenie. Karolina zachwyciła swoim wokalnym popisem Edytę Górniak. Również Tomson i Baron z zespołu Afromental uznali, że była najlepsza.

Ale gwiazda mogła być tylko jedna. Kwiatkowski, do którego należała ostateczna decyzja, komu wręczy przepustkę do dalszego etapu programu, postawił na Antka.

Czytaj też Nasza Wiktoria wygrała bitwę na głosy w The Voice Kids, ale z programu musi odejść

Karolina Szczurowska, to kolejna po Wiktorii Tracz z Korzennej nastolatka, która zakończyła swoją przygodę z The Voice Kids. Nie udało im się powtórzyć sukcesu Michała Szczygła, który w programie The Voice od Poland doszedł do finału.

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot, print sreen TVP2, YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu