Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
05/05/2018 - 13:50

Uwaga! Tu na turystów czekają gwoździe [WIDEO]

Długi weekend i piękna pogoda sprzyjają wycieczkom w teren. Ale uwaga! Na niektórych szlakach podejścia są uszkodzone o czym warto pamiętać idąc w góry przede wszystkim z dziećmi.

- Teren monitorowany ze względu na systematyczne wybryki wandali. Podobne hasła zawsze przyprawiają mnie o gęsią skórkę. Szkoda, że ludzie nie potrafią uszanować tego, co tutaj mają – komentowała turystka z Rzeszowa.

Zobacz też: Piwniczna-Zdrój: Zlikwidują kultowy UniBar nad Czerczem?

Czy to wandale, których wybryki zmusiły władze gminy do zainstalowania monitoringu nawet w bardzo ustronnych miejscach czy po prostu warunki atmosferyczne – nie wiadomo jaka jest przyczyna, ale jedno jest pewne spora część podejść na szlakach wymaga drobnych napraw i konserwacji.

Tak jest na przykład na szlaku z Piwnicznej –Zdrój na Eliaszówkę, gdzie z wyłamanych desek sterczą gwoździe. Problem zgłosiliśmy już do Urzędu Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój, ale jednocześnie ostrzegamy wszystkich, którzy wybierają się w podobne miejsca dziećmi. Te lubią prowadzić marszrutę, wybiegać do przodu dlatego warto je wyczulić, by baczniej przyglądały się drodze.

ES [email protected] Fot./Film.: KS

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu