Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
09/02/2018 - 20:05

Teletydzień: Hałas, dziury, pączki, sukces [WIDEO]

Co utrwaliła kamera TV Sądeczanin w mijającym tygodniu?

O niebezpiecznie wystających studzienkach na ulicy Barbackiego w Nowym Sączu napisaliśmy ledwo w środę, a już nazajutrz na ulice wkroczyli z remontem drogowcy z MZD. Brawo oni! Interwencję zgłosiliśmy korzystając z numerów zgłoszeniowych spółki. Przy okazji przypominamy, że wszystkie uwagi odnośnie stanu dróg można zgłaszać bezpośrednio do MZD za pośrednictwem poczty elektronicznej email: [email protected] lub dzwoniąc pod numery tel.: 18 442-88-60, 18 442-79-67 lub 18 442-78-00.

Zobacz też: Mamy nowy rekord w jedzeniu pączków na czas! Tłusty czwartek na sportowo!

Jednym z gości naszego studia TV Sądeczanin był Józef Zygmunt przewodniczący rady gminy Chełmiec. Rozmawialiśmy m.in. o przyczynach i konsekwencjach decyzji rządu w sprawie nadania Chełmcowi statusu miasta rozmawiamy w studiu TV Sądeczanin z przewodniczącym rady gminy Józefem Zygmuntem. Czy kilku radnych rzeczywiście mogło przekonać cały rząd, że Chełmiec jeszcze na ten awans powinien zaczekać?

W odległości około 30 metrów od domów mieszkalnych na działce przy Elektrodowej 45 firma ruszyła z obróbką drewna na dużą skalę. Okoliczni skarżą się, że od dwóch miesięcy skazani są na całodzienny huk maszyn i wdychanie drewnianego pyłu. Czy firma prowadzi działalność zgodnie z przepisami? Gdy byliśmy tam kamerą pracownicy mieli akurat przerwę a właściciel firmy twierdzi, że do niego nikt się ze skargą osobiście nie stawił.

Zobacz też: Nowy Sącz: Ta studzienka, to chyba już lekka przesada! [WIDEO/ZDJĘCIA]

W tegorocznym, XV już Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny nominowano wielu młodych sportowców, sztuki walki zdominowały finałową rozgrywkę, a Sandecja zawładnęła kategoriami specjalnymi. Komentowali to goście podczas gali.

Tegoroczne Mistrzostwa Sądecczyzny w Jedzeniu Pączków wygrał zeszłoroczny mistrz Dariusz ślipek. Pięć pączków zjadł w 2 minuty 34 sekundy. Jednocześnie zrodził się pomysł powołania w Nowym Sączu światowej federacji zrzeszającej zawodników i miłośników tego szlachetnego sportu.

ES [email protected] Film: KSDziękujemy za przesłanie błędu