Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
13/11/2019 - 18:10

Szokujące nagranie w sieci. Tak się bawią nastolatki w Limanowej [WIDEO]

Ta głupota i bezmyślność po prostu mrożą krew w żyłach. Grupa nastolatków z Limanowej zorganizowała sobie „świetną zabawę”. Jeden usiadł za kierownicą auta, drugi ulokował się na … masce samochodu, pozostali te wyczyny kręcili komórką. Omal nie zakończyło się tragedią.

Grupa nastolatków urządziła sobie zabawę na terenie prywatnego placu postojowego, z którego kursują autobusy. Jeden z nich usiadł za kierownicą auta, drugi ulokował się na … masce samochodu, pozostali te wyczyny kręcili komórką. Zabawa jest przednia. Słychać salwy śmiechu.

czytaj też Sceny mrożące krew w żyłach. Pociąg w Krynicy zderzył się z koparką [ZDJĘCIA] 

Potem rozgrywa się scena mrożąca krew w żyłach. Widać, jak chłopak zsuwa się z maski, a potem uderza w autobus, który wjeżdża na plac manewrowy. Nastolatkowi nic się nie stało, ale mogło skończyć się tragedią. Nagranie trafiło dziś do sieci i szybko stało się „hitem” Co na to limanowska policja?

- Na razie sprawdzamy czy to w ogóle ta sprawa była zgłaszana policji.  Nie można wykluczyć, że zostało spisane oświadczenie i patrol w ogóle nie był wzywany – mówi Joanna Mól, rzeczniczka limanowskiej komendy. -  Sprawdzamy, kiedy to się zdarzyło. To, że film został opublikowany dziś, nie znaczy, że to  było 13 listopada.    

Badamy te sprawę, nie ma wątpliwości, że to była bezmyślność i wielkie ryzyko.Wiadomo, jak to się mogło skończyć. W najlepszym razie kalectwem - dodaje rzeczniczka.

([email protected])

Czytaj też To było jak koniec świata. Mówią, że przez wieś przeszła trąba powietrzna  Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)