Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
13/05/2023 - 07:25

Sukcesy i porażki władz Nowego Sącza. Mieszkańcy nie gryzą się w język [WIDEO]

Dużo się działo w Nowym Sączu w ostatnich pięciu latach. Trwająca kadencja władz samorządowych zbliża się do końca więc pora na podsumowania. Podczas naszej sondy ulicznej mieszkańcy mówili zarówno o największych sukcesach, jak i porażkach. Każdy wskazywał na coś innego.

Mieszkańcy o działaniach władz Nowego Sącza

W 2023 roku miała zakończyć się kadencja obecnych władz samorządowych. Wiadomo już, że potrwa nieco dłużej i do urn wyborczych udamy się dopiero wiosną 2024 roku. Mija jednak 5 lat od ostatniego głosowania. Pora więc na podsumowania.

W tym czasie działo się bardzo dużo. Z czego mieszkańcy najbardziej zapamiętaj obecnych włodarzy Nowego Sącza? Podczas sondy ulicznej poprosiliśmy ich wskazanie największych sukcesów i porażek. Zróżnicowanie odpowiedzi było ogromne.

Największy sukces i porażka władz Nowego Sącza

- Porażką jest na pewno spadek do drugiej ligi Sandecji, której jestem kibicem. Sukces to z kolei poprawa infrastrukturalna czyli nowe drogi oraz stadion – mówi nasz rozmówca.

- Wszystko co robią władze Nowego Sącza jest sukcesem. Zarówno dla nas, jak i każdego z obywateli – dodaje kolejny. – Do sukcesów na pewno można zaliczyć nowy stadion i budowę dróg. Jest ich coraz więcej oraz są dobrej jakości. Jeśli chodzi o porażki, to nie wiem czy można to nazwać w ten sposób, ale postulowałbym większe zadbanie o rynek czy ul. Jagiellońską. To miejsca historyczne – twierdzi inny z mieszkańców.

Każda z osób miała zatem na całą sprawę swój własny punkt widzenia. Wszystkie wypowiedzi znajdują się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Rafał Gajewski, montaż: Mateusz Pogwizd)Dziękujemy za przesłanie błędu