Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
27/05/2017 - 07:35

SOR w Nowym Sączu jest do niczego? Posłuchaj, co ma do powiedzenia dyrektor Puszko

Jak każda placówka medyczna i SOR ma mieszane opinie wśród mieszkańców regionu. Ale jak zapewnia w rozmowie z Sądeczanin TV, dyrektor szpitala specjalistycznego w Nowym Sączu Artur Puszko wiele zmieni się tu na lepsze. Kończy się remont: SOR będzie przestronniejszy i zdecydowanie lepiej wyposażony.

Remont Sądeckiego Oddziału Ratunkowego właśnie się kończy. Trwają prace wykończeniowe. Fachowcy kładą wykładziny, malują, kończą elewację. Finał wszystkich prac dyrektor zapowiada na koniec czerwca. Potem zaczną się odbiory.

Zobacz też: Nowy Sącz: Uwaga pacjenci! Szpitalny Oddział Ratunkowy w nowym miejscu

SOR będzie przestronniejszy, sprzężony z nowoczesnym OIOM-em. – Zwiększyliśmy liczbę łóżek, jest dwanaście, było osiem – podkreśla dyrektor szpitala Artur Puszko. – Gabinety się poprawiły, są znacznie lepiej doświetlone.  Zdecydowanie poprawi się jakość obsługi pacjentów a i pracy medyków.

Zobacz też: Nowy Sącz: W szpitalu SOR będzie jak nowy

Ale na tym nie koniec dobrych wiadomości. Kiedy pacjenci w praktyce będą mogli korzystać z tych udogodnień? – Pierwszego lipca, mówi z przekonaniem dyrektor.

Jakim sprzętem będzie dysponował oddział ratunkowy? – Zgodnie z ustawą musimy mieć salę operacyjną: stół operacyjny, lampy operacyjne i cały zespół gotowy do natychmiastowego podjęcia operacji – nie kryje satysfakcji dyrektor.

Będzie też kilkanaście nowych kardiomonitorów. Posłuchajcie szczegółów.

ES [email protected] Film: Krzysztof Stachura

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu