Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 marca. Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
02/02/2023 - 08:10

Robił dzieciom straszne rzeczy! Śledczy ujawniają wstrząsające fakty [FILM]

Mieszkaniec gminy Ciężkowice 40-letni Grzegorz D., który kilka dni temu został zatrzymany w Ostruszy przez łowców pedofilii, usłyszał zarzuty prokuratorskie i trafił do aresztu. Tam poczeka na wyrok. Ustalenia śledczych są wstrząsające.

- 40-letni Grzegorz D. został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Tarnowie 27 stycznia. Mężczyzna usłyszał sześć zarzutów dotyczących nadużyć wobec małoletnich poniżej piętnastego roku życia – powiedział naszej redakcji prokurator Mieczysław Sienicki z Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

Łowcy pedofili ujęli zboczeńca z gminy Ciężkowice 

Mieszkaniec gminy Ciężkowice wielokrotnie dopuszczał się przestępstw o charakterze pedofilskim. Z ustaleń śledczych wynika, że popełniał je od czerwca 2022 roku do 18 stycznia 2023. Kilka dni temu namierzyli go i odwiedzili łowcy pedofili, którzy przekazali go policji.  

40-latek od jakiegoś czasu pisał w sieci z 13-letnią dziewczynką. Nie miał pojęcia, że tak naprawdę koresponduje z jednym z łowców. 

- Mężczyzna w odrażający sposób zmuszał dziewczynkę do masturbacji. Dokładnie instruował jak ma się dotykać. Pisał do niej: "jestem starszy od ciebie i wiem co jest dobre. Przyda ci się to w życiu". Nie docierało do niego, że dziecko nie chce tego robić i odczuwa ból – relacjonują łowcy pedofili.

Zobacz też Gmina Ciężkowice: łowcy pedofili ECPU Polska zatrzymali zboczeńca. Stanie przed sądem

Jakby tego wszystkiego było mało, mężczyzna wielokrotnie straszył dziewczynkę, że jeśli nie będzie go słuchać, to o ich konwersacji poinformuje szkołę i jej mamę. Zboczeniec wysyłał dziewczynce swoje nagie zdjęcia. Szantażem zmusił ją do podania swojego numeru i do rozmowy telefonicznej. Standardowo - jak wszyscy o skłonnościach pedofilskich - pisał do dziecka słowa: "tylko nie mów nikomu".

- Grzegorz D. korespondował z osobami dorosłymi, które podawały się za osoby małoletnie, ale były też przypadki, że nawiązywał kontakt z dziećmi – przekazuje wstrząsające ustalenia prokurator Mieczysław Sienicki.

Prokuratura wystąpiła do sądu o areszt tymczasowy dla podejrzanego 40-latka. Sąd pozytywnie przychylił się do tego wniosku. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Śledczy analizują teraz dowody otrzymane od łowców pedofili i badają, czy mieszkaniec gminy Ciężkowice pisał jeszcze z innymi osobami małoletnimi.

- Już po naszej realizacji, zaczęli odzywać się do nas rodzice dzieci z okolic Ciężkowic, do których także w ostatnim czasie pisał Grzegorz. Osoby te zostały za naszym pośrednictwem włączone do dochodzenia, prowadzonego przez Komendę Miejską Policji w Tarnowie – informują Łowcy Pedofili.  ([email protected] Fot. i Film Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili)Dziękujemy za przesłanie błędu