Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
03/08/2017 - 09:20

Psia apokalipsa w dwupokojowym mieszkaniu na czwartym piętrze! Strop się wali od fekaliów 22 psów

Niemal od dwóch lat obowiązuje wyrok eksmisji psów z mieszkania w klatce przy Zamenhofa 8, ale mieszkańcy budynku do dziś muszą znosić fetor 22 psów stłoczonych w 37-metrowym mieszkaniu. Właściciele nie wychodzą z nimi na dwór, a fekalia po nawet dwóch dniach nieobecności wystawiają na… klatkę. Psie siki i odchody całkowicie zniszczyły też strop między piętrami. Gehenna mieszkańców klatki trwa już od czterech lat…

Z ostatniej chwili: Jeśli odbierzecie mi psy, to się zabiję - mówi właściciel 22 psów z Zamenhofa

Hałas wyjących z pragnienia, głodu i gorąca psów jest nie do opisania. Podobnie jak fetor fekaliów, który czuć już po otworzeniu drzwi do klatki a nawet przed  wejściem.

Trudno streścić w kilku zdaniach wszystkie incydenty, jakich ofiarami padają nieustannie sąsiedzi właścicieli sfory psów. Ten razem z żoną wyrzuca i wylewa fekalia przez okno lub na klatkę schodową, Ludzi, którzy protestują straszy, oblał im już kilka razy drzwi rozpuszczalnikiem, innym wylewa fekalia na wycieraczki lub wrzuca za okno lub na balkon podpalone papiery.

Raz przyłapano go jak wnosił do domu karnistry ze 150 litrami ropy. Na szczęście sąsiedzi przezornie wezwali policję, bo wcześniej odgrażał się, że ich wysadzi i będą… „latać z ptaszkami”.

Policjanci nieustannie wyzywani są od najgorszych. Gdy ostatnio przyjechała straż miejska, właściciel psów zadzwonił na policję i oskarżył strażników, że są pijani. Musieli sami dmuchać w alkomat. Dwa razy wzywano ich, bo dwa psy wypadły albo zostały wyrzucone przez okno.

- Ona mówi (współwłaścielka psów – dop. red.), że te psy to jej dzieci i jak jej ktoś je zabierze, to ona skoczy przez okno – mówią zdesperowani mieszkańcy. – Na co jej tyle psów, chyba na psi smalec – spekulują zaznaczając, że czasem pod ich balkonami pojawiają się dziwne, jakby psie kości o wnętrznościach nie wspominając.

Zresztą posłuchajcie sami…Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)