Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
14/03/2023 - 09:00

Pożar w bloku w Nowym Sączu. Z mieszkania wydobywały się kłęby dymu [ZDJĘCIA]

W jednym z bloków przy ulicy Żółkiewskiego w Nowym Sączu wybuchł pożar. Z mieszkania wydobywały się kłęby białego dymu. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala.

Przed godziną dziewiątą, w jednym z bloków znajdujących się przy ulicy Żółkiewskiego w Nowym Sączu wybuchł pożar. Z mieszkania znajdującego na drugim piętrze wydobywały kłęby białego dymu. Już po chwili na sygnale przyjechały straże pożarne, karetka pogotowia ratunkowego i policja. 

Zobacz też Przyszowa. Wypadek na drodze powiatowej. Rozbite BMW i Mercedes, są ranni [ZDJĘCIA]  

W chwili wybuchu pożaru, w środku przebywała jedna osoba. Udało jej się opuścić mieszkanie jeszcze przed przybyciem służb ratunkowym. Z niezagrażającymi życiu oparzeniami została zabrana do szpitala w Nowym Sączu. 


Zobacz też Pilne! 14-letnia Patrycja znów zniknęła. W nocy uciekła z domu

Strażacy bardzo szybko opanowali sytuację i ugasili pożar. W tej chwili wyrzucają z mieszkania spalone rzeczy. Na ulicy Żółkiewskiego kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Droga jest zablokowana. ([email protected], fot. RG)

Pożar w bloku w Nowym Sączu. Trwa akcja ratunkowa
W jednym z bloków przy ulicy Żółkiewskiego w Nowym Sączu wybuchł pożar. Z mieszkania wydobywają się kłęby białego dymu. Na miejscu są liczne straże pożarne, pogotowie ratunkowe i policja. Trwa akcja ratunkowa.


Dziękujemy za przesłanie błędu