Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
07/08/2019 - 13:05

Poważny wypadek na ul. Barskiej. Są ranni [FILM]

Na skrzyżowaniu ulicy Barskiej i Paderewskiego zderzyły się aż trzy samochody. Autami podróżowało osiem osób. Niestety nie obyło się bez poszkodowanych.

Kilkanaście minut po godzinie 12 na skrzyżowaniu ulicy Barskiej z Paderewskiego zderzyły się aż trzy samochody - Peugeot, Seat i taksówka marki Fiat. Siła uderzenia musiała być bardzo duża, bo jeden z pojazdów znajdował się na dachu, a pozostałe zostały poważnie uszkodzone.

Zobacz też Groźny wypadek na drodze krajowej. Dachował samochód z trzema osobami w środku

Autami podróżowało osiem osób. Jak udało nam się dowiedzieć od osób, które przyglądały się akcji ratunkowej, do szpitala trafili pasażerowie, którzy podróżowali taksówką oraz Seatem, który znajdował się na dachu. Na skrzyżowaniu są utrudnienia w ruchu. Skręt w ulicę Broniewskiego jest całkowicie zablokowany. Policjanci ustalają, jak doszło do tego wypadku.

- Jeden samochód jechał ul. Barską, drugi Paderewskiego, a trzeci Broniewskiego. Wypadek prawdopodobnie spowodował starszy mężczyzna - mówi jedna z osób, która widziała całe zdarzenie.

- Na tym skrzyżowaniu ciągle dochodzi do jakichś wypadków, ale ten naprawdę wyglądał bardzo groźnie - mówi mieszkanka Nowego Sącza.

RG [email protected] Fot. Dawid Konieczny, Daniel Świątnik, Rafał Gajewski, Film RG  

Z ostatniej chwili: poważny wypadek na ul. Barskiej. Trwa akcja ratunkowa
Na skrzyżowaniu ulicy Barskiej i Paderewskiego zderzyły się aż trzy samochody. Autami podróżowało osiem osób. Niestety nie obyło się bez poszkodowanych. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Fot. Daniel Świątnik, Dawid Konieczny, Rafał Gajewski


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe