Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 19 lipca. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
przewiń w dół
Aktualne stany rzek, godz. 18 Nowy Sącz: Łubinka – 247 cm (stan ostrzegawczy – 300 cm, stan alarmowy – 380 cm) Kamienica – 190 cm (stan ostrzegawczy – 200 cm, stan alarmowy – 260 cm) Dunajec – 350 cm (stan ostrzegawczy – 250 cm, stan alarmowy – 380 cm) | Powiat nowosądecki: Dunajec w Gołkowicach – 367 cm (stan ostrzegawczy – 320 cm, stan alarmowy – 400 cm), Biała Tarnowska w Grybowie – 38 cm (stan ostrzegawczy – 320 cm, stan alarmowy – 400 cm), Poprad w Starym Sączu – 318 cm (stan ostrzegawczy – 300 cm, stan alarmowy – 400 cm), Poprad w Muszynie–Miliku – 274 cm (stan ostrzegawczy – 260 cm, stan alarmowy – 350 cm), Łososina w Jakubkowicach – 230 cm (stan ostrzegawczy – 200 cm, stan alarmowy – 350 cm).
14/12/2017 - 11:05

Policjant doprowadził do szału weselnych gości. Zatrzymał nowożeńców [WIDEO]

Prawdziwym „gwiazdorem” stał się małopolski policjant, który zatrzymał do kontroli… orszak weselny. Jakby tego było mało ze swoim radiowozem przyczaił się w miejscu, gdzie był zakaz wjazdu.

Ten film stał się prawdziwym przebojem internetu. Drogą w okolicach Szczurowej jechała we wrześniu limuzyna wioząca do ślubu nowożeńców, za nią sznur samochodów, który wyprzedził motocyklista. Kierowca jednośladu zaczął wyczyniać przed samochodowym orszakiem radosne akrobacje na jednym kole.

To nie spodobało się policjantowi drogówki z Brzeska. Zatrzymał kolumnę samochodów, żeby ustalić personalia motocyklisty. Na nic zdały się tłumaczenia weselnych gości, że „akrobata” nie był częścią samochodowego orszaku. Skończyło się wylegitymowaniem weselnych gości i karczemną awanturą.

Najbardziej zaskakujący, jest finał całej historii. Nowożeńcy poskarżyli się na policjanta. Okazało się, że przyczaił się do kontroli w miejscu, gdzie jest zakaz wjazdu, a w tym czasie nie był pojazdem uprzywilejowanym. Złamanie przepisu przez funkcjonariusza zostało udokumentowane zdjęciami.

Nadgorliwy policjant drogówki z Brzeska przyznał się do stawianego mu zarzutu i sam złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Zadeklarował, że zapłacić 50 złotych grzywny.

[email protected] fot.YouTube

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu