Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
22/08/2022 - 19:25

Pociąg zderzył się z ciężarówką. Jest nagranie z momentu wypadku [FILM]

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Przesławicach koło Krakowa doszło dzisiaj rano do groźnego wypadku. Pociąg zderzył się z samochodem ciężarowym, którym kierował 33-latek z Ukrainy. W sieci ukazało się nagranie z momentu wypadku. Zobaczcie sami. Uwaga! Film jest przeznaczony tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Dzisiaj rano w Przesławicach koło Krakowa omal nie doszło do tragedii. Pociąg Kolei Małopolskich relacji Kraków – Sędziszów, zderzył się z samochodem ciężarowym. Siła uderzenia była tak ogromna, że naczepa rozpadła się na kawałki.

Zobacz też Rozpaczliwie trąbił, a ona stała na torach. Policja ujawnia, jak doszło do wypadku [WIDEO]

Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało. Z informacji, które podało Radio Kraków wynika, że samochodem kierował 33-letni Ukrainiec. W chwili zderzenia z pociągiem, mężczyzny prawdopodobnie nie było w pojeździe.

Nagranie z wypadku na przejeździe kolejowym w Przesławicach 

W sieci ukazało się nagranie, na którym został uwieczniony moment wypadku. Na filmie widać, jak ciężarówka stoi na torach. Maszynista zauważył ją w ostatniej chwili. Rozpaczliwie trąbił z nadzieją, że jeszcze uda się uniknąć zderzenia. Tak się jednak nie stało. Pociąg z ogromną siłą uderzył w naczepę ciężarówki. Na szczęście zakończyło jedynie na stratach materialnych.

Na tej trasie cały czas są utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują strażacy i policjanci, którzy ustalają okoliczności wypadku. ([email protected] Film KRK na drogach, Fot. Strona 112małopolska.pl, która jako pierwsza poinformowała o wypadku)

Wypadek na przejeździe kolejowym w Przesławicach. Pociąg zderzył się z ciężarówką
Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Przesławicach koło Krakowa doszło dzisiaj rano do groźnego wypadku. Pociąg zderzył się z samochodem ciężarowym, którym kierował 33-latek z Ukrainy. W sieci ukazało się nagranie z momentu wypadku. Zobaczcie sami. Uwaga! Film jest przeznaczony tylko dla ludzi o mocnych nerwach. (Fot. Strona 112małopolska.pl, która jako pierwsza napisała o wypadku)


Dziękujemy za przesłanie błędu