Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
27/07/2017 - 20:50

Panika w autobusie z Krakowa do Nowego Sącza! Na pokładzie był wąż [WIDEO]

To nie żarty! Pasażerowie rejsowego autobusu Voyager z Krakowa do Nowego Sącza podczas jazdy znaleźli węża! Przerażeni ludzie zaalarmowali kierowcę. Ten wykazał się opanowaniem i...

- Autobusem Vouager z Krakowa do Nowego Sącza (wyjechał o godz. 15.55), jechał nietypowy pasażer na gapę - wąż. Zauważył go jeden z pasażerów (dopiero dojeżdżając do Sącza domyślił się, że nie jest to zabawka, leżąca między siedzeniami). Mężczyzna zaalarmował kierowcę, a ten przytomnie zadzwonił do strażaków, by przygotowali się na ewakuowanie zwierzaka - powiadomiła nas p. Katarzyna Krzyżak.

- Gdy autobus podjechał pod jednostkę, dzielni panowie, zaopatrzeni w akcesoria, jakich nie powstydziłby się Steve Irwin, przyłapali gadzinkę i wynieśli. Wąż okazał się być spokojnym dusicielem, ale nim został pojmany, pasażerowie mieli niezłego stracha - opowiada pasażerka autobusu.

Zobacz także: Brzyna: Żmije zagnieździły się przy domu

Strażacy potwierdzają. Dostali informację od kierowcy a autobus podjechał pod jednostkę Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu nr 1. Spory wąż został złapany - jak widać na wideo - do torby. Przyjechał po niego weterynarz i zabrał ze sobą. Czyj to wąż? Skąd wziął się w autobusie? Zajmuje się już tym policja.

RG [email protected] Film Katarzyna Krzyżak, Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020