Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
23/02/2017 - 10:25

Oto nasi mistrzowie pączków! Zjadali je w ekspresowym tempie

Mistrzostwa Nowego Sącza w jedzeniu pączków cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nasi zawodnicy musieli zjeść ich aż pięć. Myślicie, że to łatwe zadanie?

Zwycięzca mistrzostw – Konrad Czub, gimnazjalista ze Świniarska, potrzebował tylko dwóch minut i czterdziestu pięciu sekund, na zjedzenie pięciu pączków.

- Były bardzo dobre – mówi nasz zwycięzca. – Dzisiaj już chyba nie spróbuję żadnego, ale jutro w tłusty czwartek na pewno sobie nie odmówię tej przyjemności. Bardzo lubię słodycz

Drugie miejsce przypadło w udziale panu Dariuszowi Ślipkowi.

- Walka była wyrównana, a każde miejsce na podium jest bardzo dobre. Najważniejsza jest jednak dobra zabawa – powiedział w rozmowie z naszą telewizją. Pan Dariusz nie omieszkał, poza konkursowymi pięcioma paczkami w różą, spróbować jeszcze jednego – z ajerkoniakiem.  – Teraz żołądek jest napełniony więc pozostałe zostawię dla innych –żartował.

Łukasz Filipowicz, laureat trzeciego miejsca, na co dzień słodyczy nie je prawie wcale.

W zawodach udział wzięli jeszcze Wiktoria Nabielec, Agnieszka Kołodziejczyk, Kacper Kołodziejczyk i Szymon Śmierciak. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok – oczywiście do Coctail Baru!

Zobacz też: To były pełne emocji mistrzostwa 

 (KB)

film: KS

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"