Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
23/08/2020 - 15:00

Nowy Sącz: w zajezdni MPK spaliły się autobusy. Przyczyna wciąż nieznana [WIDEO]

Na terenie zajezdni MPK w Nowym Sączu spaliły się trzy autobusy. Na miejscu, w trakcie akcji ratunkowej, pracowała straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe.

Chwilę po godzinie 10, strażacy z PSP w Nowym Sączu otrzymali zgłoszenie o pożarze, jaki ma miejsce na zajezdni MPK w Nowym Sączu przy ul. Wyspiańskiego. Okazało się, że płonie tam jeden z autobusów. Mimo, że mówiło się, iż mogło dojść do dwóch wybuchów, to nie jest to informacja potwierdzona. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej, a także policja i pogotowie ratunkowe. W zdarzeniu nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Zobacz też: co o przyczynie pożaru mówią w MPK

Zobacz także: Pożar ścierniska w Zarzeczu. Obyło się bez rannych

Ogień pojawił się w jednym autobusie, a następnie rozprzestrzenił na dwa kolejne. Dlaczego autobus się zapalił? Przyczyny zdarzenia nie są znane, ich wyjaśnianiem zajmie się policja. (MP), wideo: Rafał Borkowski, Fot.: Adrian Maraś

Pożar autobusów w zajezdni MPK w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]
W zajezdni MPK doszło do pożaru, w wyniku którego paliły się trzy autobusy. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej oraz policja i pogotowie ratunkowe. Fot. Adrian Maraś.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)