Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
08/03/2019 - 16:20

Nowy Sącz: tulipan od prezydenta. Niespodzianka dla pasażerek MPK [FILM]

Prezydent Ludomir Handzel uczcił sądeczanki wręczając pasażerkom MPK kwiaty z okazji Dnia Kobiet. Towarzyszyli mu przedstawiciele męskiej części rady miasta. A w rolach głównych – obok samych bohaterek dnia – były tradycyjne tulipany.

Tuż po godzinie 8 rano 8 marca prezydent wsiadł z kwiatami i towarzyszącymi mu samorządowcami do autobusu linii nr 7, który odjeżdżał z przystanku naprzeciwko Ratusza.

Niezależnie od tego, co mówi się o Dniu Kobiet, każda z przedstawicielek płci pięknej lubi dostawać kwiaty. Wszystkie obdarowane panie nie kryły uśmiechu. Starsze, młodsze – podkreślały zgodnie, że taki prezydencki gest, to przesympatyczny początek dnia. Tym bardziej, że część sądeczanek nie ma nikogo, kto by pamiętał o nich tego wyjątkowego dnia.

Zobacz też: 8 marca na jagiellońskim deptaku. Dzień Kobiet po sądecku [FILM]

Ludomir Handzel darzy panie estymą i na co dzień. Wprowadzając zmiany kadrowe w Urzędzie Miasta i spółkach miejskich zatrudnił kobiet o wiele więcej niż jego poprzednicy. I to na kierowniczych stanowiskach. Odnotowały to również obdarowane przez niego dziś mieszkanki Nowego Sącza. Baczni obserwatorzy wiedzą też, z jak ogromnym szacunkiem Handzel wypowiada się zawsze o ważnych kobietach w jego życiu, ze szczególnym uwzględnieniem matki. 

Zobaczcie sami.

ES [email protected] Film: KSDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)