Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
14/09/2018 - 16:25

Nowy Sącz: kot robi z piaskownicy kuwetę, za chwilę będą tu dzieci [WIDEO]

To, co jest nagrane na filmie zrobionym dziś na osiedlu Wojska Polskiego jest po prostu obrzydliwe. I to najlepszy dowód na to, że ci, co są przeciwni trzymaniu zwierząt w blokach mają swoje racje.

- Po pierwsze – nie jest to dziki kot. Ma swojego właściciela i co i rusz jest wypuszczany na podwórko. Nie pierwszy raz załatwia się też w piaskownicy, ale to jego właścicielka chowa w głowę w piasek i udaje, że problemu nie ma. Może publikacja coś zmieni - komentuje autor filmu.

Dzieci, które korzystają z tej piaskownicy jest trochę. Piasek jest wymieniany, tak jak jest – czyli od wielkiego dzwonu. Oczywiście za kuwetę owa piaskownica służyć może większej ilości kotów, choćby tych dziko żyjących. Tylko nie zmienia to wcale faktu, że właściciela kota obowiązywać powinny tak samo twarde reguły jak właściciela psa.

Zobacz też: Dwa zastępy strażaków walczyły o życie kota

Jak wyprowadzasz – trzymaj pod kontrolą a jak narobi, to posprzątaj. Inna rzecz, że psa można oduczyć załatwiana się gdzie popadnie a ponoć kot, który wybrał już sobie miejsce do robienia kupy, już z niego nie zrezygnuje…

- Uwielbiam koty, żeby nie było, ale do cholery jasnej nie uprawiam tej sympatii kosztem innych ludzi – podsumowuje nasz Czytelnik. 

ES [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu