Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 15 września. Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda
13/12/2018 - 14:20

Nowy Sącz: kolejni nowi dyrektorzy będą wspierać dobrą zmianę [WIDEO]

Kolejni dyrektorzy wydziałów Urzędu Miasta w Nowym Sączu zostali wyłonieni w ogłoszonych konkursach i przedstawieni dzisiaj przez prezydenta Ludomira Handzla.

Ryszard Wasiluk został nowym komendantem Straży Miejskiej w Nowym Sączu. Tomasz Baliczek będzie piastował funkcję dyrektora nowego Wydziału Sportu i Turystyki. Agnieszka Golańska jest dyrektorem, który pokieruje Wydziałem Księgowości i Budżetu Urzędu Miasta.

Znamy też już nowego dyrektora urzędu pracy. Nominację otrzymał Jarosław Gliński.

Wczoraj w Urzędzie Miasta w Nowym Sączu obradowała komisja konkursowa. Zostały rozstrzygnięte cztery konkursy.

Wybór Jarosława Glińskiego jest efektem awansu wewnętrznego. Pan Jarosław jest pracownikiem Urzędu Pracy i przystąpił do ogłoszonego konkursu. W tej instytucji pracuje jedenaście lat. Od nowego roku będzie ona nosić nazwę Nowosądecki Urząd Pracy.

Nowym dyrektorem Wydziału Księgowości Budżetu w Urzędzie Miasta w Nowym Sączu jest Agnieszka Golańska, która pracuje w ratuszu.

- Pani Agnieszka do tej pory zajmowała się tymi tematami – mówił dzisiaj prezydent Ludomir Handzel.

Kolejną osoba, jaką dzisiaj prezydent Handzel przedstawił dziennikarzom i za ich pośrednictwem sądeczanom jest Ryszard Wasiluk, który został komendantem Straży Miejskiej w Nowym Sączu. W latach 2005 – 2011 piastował on już tę funkcję.

Od 1 stycznia przyszłego roku zacznie funkcjonować oddzielny Wydział Sportu i Turystyki. Na jego czele stanie Tomasz Baliczek, posiadający kierunkowe wykształcenie. Jest on fizjoterapeutą. Do tej pory prowadził własną działalność gospodarczą związaną ze sportem i fizjoterapią.

- Serdecznie gratuluję osobom, które wygrały te konkursy – dodał prezydent Ludomir Handzel. – Mam nadzieję, że będą wspierały dobrą zmianę w Nowym Sączu. Przed każdą z tych osób zostały postawione zadania.

i.micha[email protected], Fot. IM.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu