Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
18/02/2024 - 07:25

Nowy Sącz dusi się w korkach. Mieszkańcy mówią to wprost o drogowym problemie [WIDEO]

Gdzie nie popatrzeć, to korki. Taki obrazek jest w ostatnim czasie w Nowym Sączu dość powszechny. Jak w tym trudnym okresie radzą sobie mieszkańcy? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy ulicznej. Obejrzyjcie:

Korki w Nowym Sączu

Mieszkańcy Nowego Sącza nie mają w ostatnim czasie łatwo. W godzinach szczytu korki są ogromne, co jest oczywiście pokłosiem modernizacji linii kolejowej, przez którą kilka ulic jest zamkniętych. Ruch zatrzymuje się wówczas chociażby na ul. Węgierskiej.

Zatory tworzą się również w okolicach rond, o czym pisaliśmy już wielokrotnie. Tak jest m.in. na niedawno wybudowanym rondzie przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego i Nawojowskiej czy przy wyjeździe z ul. Młyńskiej.

Mieszkańcy Nowego Sącza o korkach

Jak w tym trudnym czasie radzą sobie sądeczanie? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy ulicznej. - Nie jeżdżę samochodem, ale to wszystko jest wina panów z urzędu miasta - mówi nasz rozmówca.

- Jest masakra. Akurat jeżdżę z ulicy Jana Pawła II. Dostać się na ul. Lwowską naprawdę nie jest łatwo - twierdzi kolejny. - Poruszam się komunikacją miejską, ale też to trochę odczuwam. Autobusy się czasem spóźniają - dodaje inny z sądeczan.

Wszystkie wypowiedzi znajdują się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: GN)Dziękujemy za przesłanie błędu